CHCESZ ROZWINĄĆ SWÓJ BIZNES?

Stwórz skuteczną strategię marketingową.

Zrób audyt i zweryfikuj swoje działania marketingowe.

Zapisz się na otwarte szkolenie online lub webinar i dowiedz się, jaki marketing rozwinie Twój biznes.

Skorzystaj z indywidualnych konsultacji i dedykowanych szkoleń marketingowych.

O mnie

👉 MARKETING FASCYNOWAŁ MNIE ODKĄD PAMIĘTAM. Już na studiach stwierdziłam, że właśnie tym chcę się w życiu zajmować. W 2004 r. rozpoczęłam pracę w firmie Mars – globalnej korporacji, której marketing jest na najwyższym światowym poziomie, a marki – takie jak M&M’s, Snickers, Mars, Twix, Pedigree, Whskas – są warte ponad 1 miliard USD każda.

👉 PRZEZ 12 LAT UCZYŁAM SIĘ MARKETINGU OD NAJLEPSZYCH. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach o tym jak tworzyć strategie marketingowe, jak budować marki i jak nimi zarządzać. Prowadzili je m.in. Scott Bedbury – Advertising Director Nike i Chief Marketing Officer Starbucks czy Byron Sharp – światowej sławy strateg marketingowy, autor książki How Brands Grow: What Marketers Don’t Know. To od nich zdobywałam praktyczną wiedzę, jak tworzyć marketing, który rozwija marki i oparty na nich biznes.

👉 ZARZĄDZAŁAM MARKAMI M&M’s, TWIX, MARS, BOUNTY I MILKY WAY. Tworzyłam dla nich strategie marketingowe, rozwijałam portfolio, wdrażałam kampanie w mediach i aktywacje u klientów. Dobre efekty moich działań mówiły same za siebie, a ja realizowałam się zawodowo jako marketingowiec. Korporacje dają wiele możliwości. Jednak po 12 latach doświadczeń z marketingiem w Marsie potrzebowałam zmiany, żeby dalej się rozwijać.

👉 ZAŁOŻYŁAM WŁASNĄ FIRMĘ STRATEGICZNEGO DORADZTWA MARKETINGOWEGO. Dziś wykorzystuję zdobyte przez lata doświadczenie i doradzam firmom oraz przedsiębiorcom, jak rozwijać biznes dzięki skutecznym strategiom marketingowym, niezależnie od branży i skali działania.