“Dlaczego robimy więcej i żyjemy intensywniej?” Wywiad ze mną w K MAG

❓ Zastanawialiście się kiedyś tak naprawdę świadomie, co Was napędza do tego, żeby wstawać rano z łóżka i z pozytywnym nastawieniem zaczynać dzień?

❓ Czy były takie etapy w Waszym życiu (a może właśnie teraz to przeżywacie), kiedy mieliście takie mnóstwo energii i pomysłów na siebie i swoje życie, że doba nie wystarczała?

❓ Co powoduje, że macie satysfakcję z życia na co dzień?

👉 Właśnie na te tematy, wspólnie z Joanną Jabłczyńską, Konradem Wilkiem i Piotrem Blakiem, miałam okazję rozmawiać z Cathy Nhung na łamach K MAG .

Jak sami o sobie mówią na swoim profilu na Facebooku: “K MAG to nowoczesny magazyn o stylu, kulturze, sztuce, dizajnie, fotografii i modzie. Wszystkie artykuły dostępne są również w wersji angielskiej. Każdy numer magazynu jest inspirowany legendami kina, muzyki i pop-kultury. Redaktorem naczelnym KMAG-a jest Mikołaj Komar – były redaktor naczelny magazynu „A4”, znany fotograf i autor albumów „Okiem Komara”, które są zapisem życia towarzyskiego. K MAG znalazł się w prestiżowym zestawieniu „Best magazine covers by Le Book” obok takich tytułów jak „Vogue France”, „Elle UK”, „Harper’s Bazaar”, „I-D”, „Interview”, „Wallpaper” czy „GQ”. K MAG jest partnerem targów Bread & Butter w Berlinie, jako jedyny magazyn z Europy Środkowo-Wschodniej.”

👉👉Pełen artykuł znajdziecie w lipcowym numerze magazynu. A w nim niebanalne historie, mnóstwo inspiracji i dawka dobrej energii, żeby zacząć dzień.

🎯 A Wy dlaczego robicie więcej i żyjecie intensywniej?

PRZECZYTAJ TAKŻE: