Marta Cwalina-Śliwińska Infoshare 2021
INFOSHARE 2021 to trzecia konferencja, na której jestem prelegentką. Jak to zrobiłam?

✅ Kiedy zakładałam swoją firmę strategicznego doradztwa marketingowego, za jeden z celów postawiłam sobie wystąpienia na konferencjach branżowych.

✅ Do tematu podeszłam od razu dość odważnie i wzięłam udział w eliminacjach do I LOVE MARKETING – największej marketingowej konferencji w Polsce. Eliminacje wygrałam głosami internautów i wystąpiłam. Była to udana premiera, więc nabrałam chęci do kolejnych wystąpień przed dużą publicznością.

🎯 Pandemia trochę pokrzyżowała moje plany, choć nie do końca, bo wiele konferencji przeniosło się do digitalu. W kwietniu 2021 po raz pierwszy wystąpiłam na konferencji online – Digital Marketing Europe. Jak to zrobiłam? Po prostu zgłosiłam swoje wystąpienie w odpowiedzi na “call for speakers” czyli możliwości otwartej dla każdego i zostałam zaproszona przez organizatorów jako prelegentka. Po tym wystąpieniu nabrałam jeszcze większej chęci dzielenia się swoją wiedzą marketingową więc idąc za ciosem…

✅ … odpowiedziałam na “call for speakers” konferencji Infoshare – jednej z największych konferencji tech w regionie Central Eastern Europe, która powraca w wersji stacjonarnej już w październiku. Organizatorom spodobał się pomysł mojej prezentacji i już za dwa tygodnie (13-15.10.2021) wystąpię na scenie marketingowej Infoshare w Gdańsku.

✅ Opowiem o tym, jak rosną globalne marki i które z ich strategii można zastosować w budowaniu siły marek niezależnie od branży i skali biznesu. Szczegóły o mojej prezentacji znajdziecie na stronie konferencji.

👉 Zachęcam Was do udziału w konferencji i zapraszam na moją prelekcję. Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów, to możecie skorzystać z mojego ‼️ kodu rabatowego uprawniającego do 10% zniżki: is21-mcwalina ‼️


👍 A jeśli planujecie występować na konferencjach to zróbcie ten pierwszy krok i zgłoście się do organizatorów z ciekawym tematem prezentacji. Może będziecie mieli tyle szczęścia co ja!

Powodzenia!

PRZECZYTAJ TAKŻE: