Warsztat dla startupów w programie “Rusz z miejsca” Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego

Współpraca ze studentami zawsze mi się podobała. Dlatego tez bardzo chętnie przeprowadziłam szkolenie na temat tworzenia strategii marketingowej dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego, biorących udział w programie akceleracyjnym “Rusz z miejsca“.

Podczas trzygodzinnego szkolenia studenci otrzymali ode mnie konkretne narzędzia marketingowe, mnóstwo konkretnych przykładów i dawkę inspiracji, żeby skutecznie rozwijać swoje biznesy.

Poniżej opinia jednej z uczestniczek programu, Anny Hofman, która upewnia mnie, że warto wspierać młodych ludzi w spełnianiu ich marzeń.

“W ramach programu mentoringowego w Inkubatorze Uniwersytetu Warszawskiego (o nazwie RUSZ z miejsca) miałam okazję uczestniczyć w prowadzonych przez Martę warsztatach na temat budowania strategii marki. Zajęcia były niezwykle ciekawe, dobrze zorganizowane i dynamiczne. To co moim zdaniem było w nich najlepsze, to zdolność Marty do dostosowywania się na bieżąco do potrzeb uczestników. Mimo iż uczestników było kilku, miałam poczucie, że Marta potrafi skupić się na każdym z osobna i zapewnić nam zindywidualizowane rady i wskazówki. Dodatkowo, stworzona przez nią atmosfera i umiejętne prowadzenie grupy pozwoliły na czerpanie z wiedzy i doświadczenia nie tylko trenera, ale i pozostałych uczestników. Z warsztatu Marty wyszłam pełna entuzjazmu i uzbrojona w duże pokłady wiedzy, z których już zaczynam korzystać”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: