Wezmę udział w Programie Mentoringowym “Mentors4Starters”

Po kilku tygodniach rekrutacji zostałam wybrana jako Mentee do Programu Mentoringowego “Mentors4Starters” (M4S) realizowanego przez Fundację Mentors4Starters. Fundacja wywodzi się z warszawskiego oddziału Global Shapers – ogólnoświatowej społeczności powstałej z inicjatywy World Economic Forum. Partnerem strategicznym programu jest Polska Rada Biznesu.

Moim mentorem został Wojciech Borowski Prezes Zarządu McCANN w Polsce – strategicznej agencji reklamowej, która działa na świecie już prawie 120 lat a w Polsce osiąga sukcesy od ponad 30 lat. Jestem bardzo ciekawa tej współpracy i całego programu, bo jest zorganizowany z dużym rozmachem merytorycznym.

Wśród mentorów programu swój udział potwierdziły takie osobowości biznesu jak Anna Jakubowski (Dyrektor Generalna Koncernu AVON na Polskę i Kraje Bałtyckie), Agnieszka Kosik (szefowa Facebooka w Polsce), Wojciech Kostrzewa (CEO Billon Group, Prezes Polskiej Rady Biznesu), Dariusz Andrian (CEO VMLY&R Poland), Paul van Arkel (Dyrektor Zarządzający w Novartis Polska) i wielu, wielu innych, o których możesz przeczytać tutaj.

Jeśli chcesz dołączyć do programu to sprawdź szczegóły rekrutacji na oficjalnej stronie Mentors4Starters.

PRZECZYTAJ TAKŻE: