Jestem certyfikowanym, międzynarodowym coachem ICC

Miło mi pochwalić się, że po 3-miesięcznym kursie i egzaminie certyfikacyjnym organizowanym przez Values Team (obecnie Inner Mastering Institute) zostałam profesjonalnym, certyfikowanym coachem International Coaching Community.

Szkolenie prowadzone było przez niesamowite osobowości w świecie coachingu – Katarzynę Pilipczuk i Piotra Pilipczuka, którzy należą do najlepszych i najbardziej doświadczonych coachów w Polsce. Trzy miesiące warsztatów, merytorycznych wykładów, prezentacji i korzystania z narzędzi coachingowych, wiele godzin sesji coachingowych, superwizji i na koniec egzamin z klientem – to w wielkim skrócie esencja tego kursu.

International Coaching Community to jedna z największych organizacji coachingowych na świecie. Jest to firma non-profit zarejestrowana w Londynie (UK) w 2001 roku. Założycielami ICC są Joseph O’Connor i Andrea Lages – O’Connor (Lambent Coaching). Osiągnięcia ICC: dostępne w 67 krajach, ponad 100 kursów rocznie, ponad 14 000 coachów, 46 Trenerów Coachingu. W Polsce, od 2002 roku certyfikat ICC uzyskało ponad 1500 coachów. W ramach ICC Poland odbyło się 91 edycji kursu (ponad 1200 coachów). Bazowy program szkoleniowy ICC uzyskał nagrodę European Quality Award (EQA) przyznawaną przez European Mentoring & Coaching Council (EMCC). Więcej informacji tutaj.

PRZECZYTAJ TAKŻE: